Divpadsmit randiņi - lieliska dāvana jaunajam pārim kāzu dienā
Mūsdienās aizvien vairāk jaunajiem pārim kāzu dienā tiek dāvināta naudiņa, tāpēc spēle -Divpadsmit randiņi- varētu būt lielisks veids kā to darīt skaisti un oriģināli, jo grāmatiņai nāk līdzi arī kastīte, kura ir izveidota tā, ka tur ērti varēsiet ielikt arī naudiņu. Spēle -Divpadsmit randiņi- tā būs lieliska dāvana jaunajam pārim kāzu dienā, kā arī var kalpot kā dāvana vedējiem, dāvana kāzu gadadienā vai kādā citā īpašā, pārim nozīmīgā datumā, vai vienkārši randiņu dažādībai, jo kā jau minēts nosaukumā - mīlestība jāsvin visu gadu!
Ievas Rubenes apsveikumu kartītes un sveces ar gleznu motīviem
Gleznotāja Ieva Rubene rada ne tikai fantastiskas gleznas un apsveikumu kartītes, bet tagad sadarbībā ar Sveču istabu ir izveidota arī īpaša sveču kolekcija - sveces ar Ievas gleznu motīviem.
Laulība ir mīlestības apliecinājums
Laulība ir mīlestības apliecinājums. Patiesi mīlēt var tikai pilnībā nobriedusi dvēsele, un tad mīlestība gūst laulībā savu lielāko piepildījumu; mīlestība neizsīkst, bet vēl kairāks ir tās aromāts – kā saules stari. /V. Beļinskis/
Pērļu kāzu jubileju
Bieži ir dzirdēts, ka par trīsdesmit gadu laulāto attiecībām saka spodras kā pērles. Pērles veidojas ilgi, bet tomēr, kad tās ir gatavas, tās ir ļoti skaistas. Arī attiecības trīsdesmit gadu laulībā ir augušas, apliecinot savstarpēju cieņu, uzticību un pielāgošanos. Savā 30 gadu kāzu jubilējā jūs droši variet kopīgi atcerēties laika gaitā piedzīvoto, gan patīkamos, gan ne tik patīkamos mirkļus, kurus tomēr kopīgi esiet pārdzīvojuši.
Kāzu dāvanu Top 10
Katra mīloša pāra dzīvē pienāk brīdis, kad kopīgi tiek teikts mazais, bet tik ļoti nozīmīgais „jā“ vārds. Šis ir ļoti nozīmīgs solis, kurš jāveic pārdomāti, gluži tāpat kā savas kopīgās „ligzdiņas“ izveidošana.
Ivars Melecis - Viņai
Nikolass Spārks
Es esmu sapratis, ka mīlestība ir kaut kas daudz vairāk par trīs vārdiem, ko nomurminām pirms aizmigšanas. Nikolass Spārks
Jans Ikes
Mīlēt nenozīmē tikai kopā būšanu. Tas nozīmē katru dienu pasniegt sevi no jauna. Jans Ikes
Oskars Vailds
Ideāls vīrietis sarunājas ar sievieti, kā ar dievieti, bet izturas, kā pret bērnu. Oskars Vailds
Marks Tvens - Šampanieša patiesība
Par daudz  visa kā ir slikti, par daudz šampanieša ir tieši laikā. Marks Tvens
 

uz augšu