Dzejoļu rindu piemēri TAVAM kāzu ielūgumam
Gribi pievienot kādu skaistu dzejoļa rindu vai aforismu savā kāzu ielūgumā? Speciāli priekš Jums, mēs sameklējām pāris dzejas rindas ar skaistiem vārdiem, kur pasmelties iedvesmu.
IELŪGUMS. Dress CODE: Black Tie, Smart Casual
Gan Black Tie, gan Smart Casual ģērbšanās stilus apvieno jēdziens - grezni, svinīgi, pacilāti, tikai pirmajā gadījumā jāģērbjas precīzi pēc etiķetes, bet otrajā ir pieļaujamas radošākas individuālā stila izpausmes.
Kāzu tipogrāfija ir kā putukrējums uz tortes
Pastāv mīts, ka individuālu kāzu ielūgumu izgatavošanai ir nepieciešamas ļoti lielas investīcijas. Bet vai tā ir? Uz jautājumiem par kāzu ielūgumu dizainu Vedejiem.lv aicināja "Promo projekta" īpašnieci Annu Kandi, kuras kaislība ir dizains un papīrs. Kā tas izpaužas? It visā! Sākot ar grafisko dizainu un maketēšanu. Beidzot ar tipogrāfiju, kas dizaina veidošanas procesā tiek papildināts ar gleznojumiem vai zīmējumiem. Anna uzskata, ka katram darbam, lai cik liels vai mazs tas būtu, ir jāpiešķir gaume, enerģija un uzruna. Katram darbam ir jābūt kvalitatīvam un personiskam. Kāzu ielūgumos TO īsto kopuma burvību veido katra izvēlētā detaļa un nianse. Un papīrs šajā ziņa ir ļoti atsaucīgs!
Kāzu dienas plāns viesiem
Kāzu viesus parasti uz kāzu svinībām aicina ar īpašu kāzu ielūgumu, bet vai tam nepieciešams pievienot arī kāzu dienas plānu vai programmu? Kāzu dienas plāns, protams, neatspoguļo precīzu kāzu svinīgās daļas sīkākās nianses, bet kopumā tas var būt diezgan noderīgs kāzu viesiem.     FOTO: Dainis Dērics
Kādus kāzu ielūgumus izvēlēties?
Atkarībā no kāzu lieluma un formāluma izvēlēties, kādus ielūgumus izsūtīt.
Ielūgumi un galda kartes
Nosūtot uz  papīra rakstītu vai drukātu ielūgumu, tu liec viesiem saprast, ka gaidāms ļoti īpašs pasākums, - arī tas noteiks tavu viesību stilu. Ielūgumu stilu tu variieturēt arī galda karšu un glāžu etiķešu noformējumā.
Kāzu ielūguma paraugs - jūrnieku stilā
Ko rakstīt savā kāzu ielūgumā?
Veidojot ielūgumu, jāatceras, kāzu ielūgums ir ne tikai vizītkarte gaidāmam pasākumam, bet arī jaunajam pārim.

 Ielūgumu izsūtīšana ir arī labs veids, kā noskaidrot, kas ieradīsies un kas ne. Parasti cilvēki ievēro apstiprināt prasību par savu ierašanos uz kāzu svinībām. Gadījumā, ja uzaicinātajam viesim nav pieejams ne internets un atbildi par ierašanos izsūtīt rakstiskā veidā nav iespējams, tad par savu ierašanos vajadzētu sazināties ar jauno pāri personīgi. Tomēr labu manieru vadīti, ielūgumam klāt jūs varat pievienojiet aploksni ar atpakaļ sūtīšanas adresi un uzlīmētu marku, lai viesiem nesagādātu liekas neērtības un tēriņus.


Kāzu ielūgumu paraugi

Rakstu saraksts

Dzejoļu rindu piemēri TAVAM kāzu ielūgumam

Gribi pievienot kādu skaistu dzejoļa rindu vai aforismu savā kāzu ie...

Kāzu tipogrāfija ir kā putukrējums uz tortes

Pastāv mīts, ka individuālu kāzu ielūgumu izgatavošanai ir nepiecieš...

IELŪGUMS. Dress CODE: Black Tie, Smart Casual

Gan Black Tie, gan Smart Casual ģērbšanās stilus apvieno jēdziens - grezni, svinīgi, ...

Kāzu dienas plāns viesiem

Kāzu viesus parasti uz kāzu svinībām aicina ar īpašu kāzu ielūgumu, bet vai tam nepie...

Kādus kāzu ielūgumus izvēlēties?

Atkarībā no kāzu lieluma un formāluma izvēlēties, kādus ielūgumus izsūtīt.     ...

Ielūgumi un galda kartes

Nosūtot uz  papīra rakstītu vai drukātu ielūgumu, tu liec viesiem saprast, ka gaidāms...

Ko rakstīt savā kāzu ielūgumā?

Veidojot ielūgumu, jāatceras, kāzu ielūgums ir ne tikai vizītkarte gaidāmam pasākumam...

 

uz augšu