Meklē romantisku kāzu ceremoniju vietu ar daudzveidības iespējām vienuviet?
Meklē romantisku kāzu ceremoniju vietu vai pieturvietu fotosesijai? Ar ūdenstilpnēm, skaistu tiltiņu un saliņu? Ar dabas, meža un miera tuvumu? Ar šūpuļtīkliem, skaistiem namiņiem un koka terasēm – to visu Jūs atradīsiet ĀRPUS LAIKA sakoptajā teritorijā. Ilze Bērziņa ir šīs burvīgās teritorijas saimniece, kura par savu lolojumu saka: "Mēs radījām vietu, kur izjust mieru – nogurumu pārvēršot spēkā, laiski svinot dzīvi. Tā ir vieta ar pievienoto vērtību, jo mēs necentāmies piedalīties konkursā "lētākais piedāvājumus", bet gribējām, lai mūsu klienti būti laimīgi un apmierināti. "   FOTO: Gundega Dege | Svinību vieta | Ārpus laika
Gada Pērle - Villa Santa Hotel
Mūsu, atradums, šī gada Pērle - Villa Santa Hotel. Ja vēl esi kāzu vietas meklējumos, tad no sirds iesakām šo brīnišķīgo vietu ar fantastisko dabas skatu, ābeļdārzu, plašo svinību zāli, kas ir uzbūvēta uz tilta un trīs villas ar luksus klases viesnīcas numuriņiem, kuros var ērti izguldīt līdz pat 70 kāzu viesu.
Skaistāko svinību vietu medības Latvijas laukos
Cherry Picking DECO meitenes dalījās ar savu pieredzi un meklēja skaistākās Latvijas svinību vietas.  Svinību vietu medībās viņas devās, lai zinātu ko ieteikt saviem klientiem un sajustu svinību vietu auru. Kā zināms, vieta un tās personāls veido 50%, lai varētu teikt - SVINĪBAS IZDEVĀS!      FOTO: Edgars Pohevičs
Kā izvēlēties vietu kāzu svinībām?
Šis jautājums droši vien ir sagādājis galvas sāpēs un simtiem jautājumu ļoti daudziem pāriem. Ar ko sākt meklējumus, kur meklēt, un kā atrast īsto svinību vietu? Pirms ķerties klāt pie meklēšanas ir jāsaprot dažas ļoti būtiskas lietas:
Pieredzes stāsti par Skrundas muižu
Skrundas muiža atrodas Kurzemes sirdī, tikai 68 km no Liepājas un 145 km no Rīgas. Tās atrašanās vietu var raksturot ar trīs vārdiem: skaista, sasniedzama un eleganta. Skaista, jo tā atrodas Ventas upes krastā, ar gleznainu ainavu fonā. Sasniedzama, jo nokļūšana ir vienkārša – no Rīgas–Liepājas šosejas aizvijas labiekārtots ceļš līdz pašām muižas namdurvīm. Eleganta, jo muižas vēsturiskā atmosfēra un iekārtojums kāzām piešķir svinīgu auru.
13 jautājumi izvēloties svinību vietu
Jau pašā sākumā - rīkojies pareizi, lai pārliecinātos, ka tas, ko tu saņemsi, būs katra izdotā santīma vērts. Kāzu mielasts ir tā kāzu svinību daļa, kurai jūs droši vien izdosiet visvairāk naudas. Tādēļ jums vajadzētu noskaidrot dažus jautājums pirms sakat "JĀ" vārdu svinību vietas organizētājiem.
"Rūgts!" ar skatu uz parku
“BIBLIOTĒKA N°1 Restorāns” šefpavārs Māris Jansons ir vadījis ne vienu vien kāzu banketu. Viņa komandai ir pa spēkam realizēt jebkuru kulināro scenāriju - gan savas ēdināšanas iestādes telpās, no kuras, starp citu, paveras skats uz visskaistāko Rīgas parku, gan jebkurā citā klientu izraudzītā vietā.
Laulāties brīvā dabā? Jā, tagad tas ir iespējams!
Ar šī gada 1. janvāri laulāties varēs arī ārpus dzimtsarakstu nodaļām - piemēram brīvā dabā, muzejā, vai kādā citā brīvi izvēlētā vietā, to paredz aizvadītajā gadā pieņemtie grozījumi vairākos likumos.
Svinību vietu iespējas
Lai gan speciālas viesību zālas, viesnīcas, restorāni vēl aizvien ir populāras kāzu svinību vietas, mūsdienās vietu izvēle ir neierobežota. Noder viss, kur cilvēli var pulceties,lai ēstu, dzertu un priecatos. Lūk pārdomām to vietu saraksts, kur iespējams rīkot kāzu svinības.

Rakstu saraksts

Meklē romantisku kāzu ceremoniju vietu ar daudzveidības iespējām vienuviet?

Meklē romantisku kāzu ceremoniju vietu vai pieturvietu fotosesijai? ...

Gada Pērle - Villa Santa Hotel

Mūsu, atradums, šī gada Pērle - Villa Santa Hotel. Ja vēl esi kāzu v...

Skaistāko svinību vietu medības Latvijas laukos

Cherry Picking DECO meitenes dalījās ar savu pieredzi un meklēja skaistākās Latvijas ...

Kā izvēlēties vietu kāzu svinībām?

  Šis jautājums droši vien ir sagādājis galvas sāpēs un simtiem jautājumu ļoti daudz...

Pieredzes stāsti par Skrundas muižu

Skrundas muiža atrodas Kurzemes sirdī, tikai 68 km no Liepājas un 145 km no Rīgas. Tā...

13 jautājumi izvēloties svinību vietu

Jau pašā sākumā - rīkojies pareizi, lai pārliecinātos, ka tas, ko tu saņemsi, būs kat...

"Rūgts!" ar skatu uz parku

“BIBLIOTĒKA N°1 Restorāns” šefpavārs Māris Jansons ir vadījis ne vienu vien kāzu bank...

Laulāties brīvā dabā? Jā, tagad tas ir iespējams!

Ar šī gada 1. janvāri laulāties varēs arī ārpus dzimtsarakstu nodaļām - piemēram brīv...

Svinību vietu iespējas

Lai gan speciālas viesību zālas, viesnīcas, restorāni vēl aizvien ir populāras kāzu s...

 

uz augšu