Padomi topošajiem vedējiem
Piedāvājam ielūkoties kāzu dienas iespaidos, kas krietni atvieglotu Jūsu vedēju pienākumus, īpaši, ja vedēju kārtā esat iecelti pirmo reizi. Ar vedējmātes padomiem dalījās Linda Strazdiņa, kura šobrīd rada burvīgas pērlīšu rotas, kuras varat atrast zem vārda Likteņzīmes.
Kāda ir vedēju finansiālā atbildība kāzās?
Jau izsens būt par vedējiem kāzās ir liels gods. Ja jaunais pāris jūs aicina uzņemties šo atbildīgo uzdevumu, tad noteikti jūs ciena, jums uzticas un vēlas, lai esat viņu lielākais atbalsts vienā no dzīves svarīgākajiem brīžiem. Protams, tās ir nopietnas saistības un atbildība arī no vedēju puses. Vedējiem jārēķinās, ka būs jāiegulda gan zināms laiks, gan arī finanses. Tas var sagādāt zināmas raizes un problēmas, ja iepriekš viss nav noskaidrots. Lai pēdējā brīdī nebūtu jāņem ātrais kredīts jeb pikalaina, skaidrojam, ar kādiem izdevumiem tad vedējiem vajadzētu rēķināties un kāda ir viņu finansiālā atbildība šajā pasākumā.
12 iemesli, kāpēc meklēt pasākuma vadītāju
Mūsdienās ir iespējams atrast fantastiskus organizatorus, moderatorus un pasākumu plānotājus pat nerēķinoties ar Gaiziņa izmēra līdzekļiem. Galu galā, Tev varbūt ir paveicies ar ļoti runātīgiem un talantīgiem draugiem, kas labprāt novadīs kādu saspringtāku dzimšanas dienas ballīti vai kāzas labākas pasaules vārdā. Pasākuma vadītājs nav tikai lielisku kāzu ekskluzivitātes garants, pasākuma vadītājs tā ir personība, kas darīs visu, lai kāzu viesi atraisītos un kāzas būtu atmiņu vērtas.
I WISH - kāzu plānošana, kas padarīs tavus svētkus neaizmirstamus!
Šoreiz Vedejiem.lv gribēja Jūs iepazīstināt ar uzņēmīgu meiteni no I WISH - Lauru Ošiņu.  I WISH ir kāzu plānotāji, kas palīdzēs noorganizēt Jūsu sapņu kāzas - romantiskas vai lietišķas, plašas vai šaurākā lokā: Jums ir tikai jāvēlas savs sapnis! Wish – Vēlos! Tas ir stāsts par sapņiem, vēlmēm un pasakainiem svētkiem.
Skaistas sajūtu mīļlietas kāzām no Piparmētru meitenēm
1. Iepazīstiniet mūs pāris vārdos ar Jūsu lolojumu Piparmētra...   PIPARMĒTRU varētu nosaukt par sapni, kurš pamazām uzņem savus apgriezienus. Tas sākās ar mazu ideju, kā mēs pašas varētu samīlēt savus tuvos. Pamazām tas ir izaudzis par iespēju, kuru var izmantot jebkurš, kas vēlas iepriecināt apkārtējos ikdienas steigā. Mums ir ļoti svarīgi, lai dzīves lielajā skrējienā, mēs neaizmirstu pašu svarīgāko - cilvēkus sev apkārt, dzīvojot šodien un tagad, un atrodot skaistumu ikdienišķās situācijās, tādēļ arī PIPARMĒTRAS galvenā doma, ir vērsta uz mīlestības izplatīšanu caur dažādām iespējām.
30 ieteikumi nākamajiem vedējiem
1. Pirms piekrītat būt par vedējiem, padomājiet labi! Ir grūti īsā laikā orientēties jaunā pāra radurakstos, vieglāk, ja pazīstat vismaz viena radus un draugus. Jūs kā vedējus arī uztvers citādi – kā savējos, nevis kā gandrīz svešus cilvēkus. Ja rados jūs jau labi pazīst un esat tiešām labi draugi – tad uz priekšu!
Esat piekrituši būt par vedējiem, ar ko sākt?
Labi, ja ir pietiekami daudz laika, lai sagatavotos kāzām. Visu var mierīgi izplānot un galvenais pēc iespējas tuvāk iepazīt jauno pāri. Savukārt jaunajam pārim vajadzētu izteikt savas vēlmes, bet pārējo atstāt vedēju ziņā. Nepārtraukta vedēju koriģēšana un izprašņāšana var novest pie tā, ka kāzās viņi ir pārbijušies un uztraukušies vairāk par jauno pāri un viņu vecākiem. Lai labāk iepazītu jauno pāri, viņiem var lūgt atbildēt uz pāris jautājumiem vai anketu, ko paši vedēji ir sagatavojuši. Jautājumi dod iespēju vairāk uzināt par jaunā pāra vēlmēm un palīdz vedējiem sagatavot kāzu svinību norisi.
Ko lūgt par vedējiem?
Tuvākos radus? Draugus? Jaunus cilvēkus vai vecāku pieredzes bagātāku pāri? Turklāt vedējiem nav obligāti jābūt laulātam pārim. Te, protams, nevar būt viens vienīgs risinājums. Vedēju funkcijas atkarīgas no tā, kādas iecerētas kāzas - vai plašas, ar jautrām izdarībām, vai klusas, intīmākas. Tikpat svarīgi, kur būs kāzas – pilī, restorānā, lauku mājās, pirtiņā vai pašaurā dzīvoklī.
Kā izvēlēties īsto kāzu rīkotāju?
Izvēle rīkot plašas un greznas kāzas prasīs ne tikai lielus finanšu līdzekļus, bet arī pamatīgu slodzi, tādēļ šādos gadījumos visbiežāk tiek nolīgti profesionāli kāzu rīkotāji vai konsultanti. Protams, tie noderēs arī mazāka apmēra kāzām, ja esat aizņemti vai vēlaties lai kāzas būtu organizētas, smalkas un pārdomātas.

Rakstu saraksts

Padomi topošajiem vedējiem

Piedāvājam ielūkoties kāzu dienas iespaidos, kas krietni atvieglotu ...

30 ieteikumi nākamajiem vedējiem

1. Pirms piekrītat būt par vedējiem, padomājiet labi! Ir grūti īsā l...

Kā izvēlēties īsto kāzu rīkotāju?

Izvēle rīkot plašas un greznas kāzas prasīs ne tikai lielus finanšu līdzekļus, bet ar...

Kāda ir vedēju finansiālā atbildība kāzās?

Jau izsens būt par vedējiem kāzās ir liels gods. Ja jaunais pāris jūs aicina uzņemtie...

12 iemesli, kāpēc meklēt pasākuma vadītāju

Mūsdienās ir iespējams atrast fantastiskus organizatorus, moderatorus un pasākumu plā...

I WISH - kāzu plānošana, kas padarīs tavus svētkus neaizmirstamus!

Šoreiz Vedejiem.lv gribēja Jūs iepazīstināt ar uzņēmīgu meiteni no I WISH - Lauru Oši...

Skaistas sajūtu mīļlietas kāzām no Piparmētru meitenēm

1. Iepazīstiniet mūs pāris vārdos ar Jūsu lolojumu Piparmētra...   PIPARMĒTRU varēt...

Esat piekrituši būt par vedējiem, ar ko sākt?

Labi, ja ir pietiekami daudz laika, lai sagatavotos kāzām. Visu var mierīgi izplānot ...

Ko lūgt par vedējiem?

Tuvākos radus? Draugus? Jaunus cilvēkus vai vecāku pieredzes bagātāku pāri? Turklāt v...

 

uz augšu