Svētku jautrībai
Ābols – mīlestības un skaistuma simbols  - ir pārtapis dzirkstošā un svaigā baudījumā! Sabiles Sidrs ir dzirkstošs un viegls dzēriens ikdienai un svētkiem, kas ieliski sader ar tradicionālās latviešu virtuves ēdieniem. Sidrs  ir darināts pēc klasiskām receptēm no Latvijā audzētiem āboliem.
Kāzu detaļas - atspirdzinoša limonāde stikla pudelē
Plānojot kāzu svinības Vedejiem.lv aicina pievērst uzmanību detaļām, kas parasti paliek otrajā plānā. Teiksim, izvēlēties atspirdzinošu limonādi stilīgā pudelē. Mēs atradām trīs limonādes pudeles, kurām ir skaista etiķete un pudeles forma. Tās varētu būt piemērotas karstām kāzu svinībām, jo tās ir atspirdzinošas, dzirkstošas un tām ir košās krāsas.
Šampanieša sapņi
Kāzas ir nozīmīgs notikums jaunā pāra dzīvē. Tās mēģinām rīkot krāšņas, ar dažādām atrakcijām, rūpējamies par viesu labsajūtu un cenšamies, lai šī diena jaunlaulāto mūžā būtu neaizmirstama. Tieši dzirksoša dzēriena glāze visskaidrāk liecina par to, ka jūs atzīmējat īpašu notikumu. Šampanietis rada pacilātību labāk nekā jebkurš cits vīns. Tāpēc iesakām neskopoties uz šo karaļu dzēriena rēķina un ievadīt jaunlaulātos jaunā dzīvē ar patiesi izcilu šampanieti.
Saldais medutiņš
Par saldo medutiņu sauc dzērienu, kad sajaucās maigā citronu verbēnas tējas garša ar saldeno vaniļas aromāta niansi un medu, uzburot burvīgi vilinošu mīlas dzēriena koteili. Tāpēc Vedejiem.lv iesaka šo dzērienu kā lielisku padzērienu karstām stundām divatā un arī kā atsvaidzinošu padzērienu kāzās.
Šampanieša kokteiļi
Šampanietis nenoliedzami ir īsts kāzu dzēriens, tomēr kādēļ gan tradicionālās lietas nepadarīt interesantākas, izvēloties kokteiļus. Pats svarīgākais, šampanietis nekur nepazudīs, jo ir iespēja izvēlēties šampanieša kokteiļus. Lūk trīs dažādas šādu kokteiļu receptes.

Rakstu saraksts

Svētku jautrībai

Ābols – mīlestības un skaistuma simbols  - ir pārtapis dzirkstošā un...

Kāzu detaļas - atspirdzinoša limonāde stikla pudelē

Plānojot kāzu svinības Vedejiem.lv aicina pievērst uzmanību detaļām,...

Šampanieša sapņi

Kāzas ir nozīmīgs notikums jaunā pāra dzīvē. Tās mēģinām rīkot krāšņas, ar dažādām at...

Saldais medutiņš

Par saldo medutiņu sauc dzērienu, kad sajaucās maigā citronu verbēnas tējas garša ar ...

Šampanieša kokteiļi

Šampanietis nenoliedzami ir īsts kāzu dzēriens, tomēr kādēļ gan tradicionālās lietas ...

 

uz augšu