Krāsainais dzērienu bārs kāzās
Kā aktuāls un interesants jaunums kāzās ienāk skaisti noformēts un krāsains dzērienu bārs, kur tiek pasniegti dažādi atspirdzinošie dzērieni - sulas, limonādes un ūdeņi ar dažādu augļu garšām. Skaisti noformēts dzērienu bārs, ne tikai labi izskatās, bet noteikti patiks arī kāzu viesiem - jo katrs viesis pats sev varēs ieliet tādu dzērienu, kāds nepieciešams!
Kā pareizi lietot un pasniegt alkoholu kāzās?
Mūsdienās šampanietis ir gandrīz neatņemama svētku un kāzu sastāvdaļa, bet vai mēs protam to pareizi baudīt? Tā kā ar šo ekskluzīvo dzērienu pildītas glāzes saskandina gan pēc kāzu ceremonijas, gan uzsaucot kāzās -Rūgts!-, svarīgi ir pievērst uzmanību sīkumiem un smalkām niansēm. Arī šis izsmalcinātais dzēriens prasa sīkas etiķetes zināšanas, tā pat kā visi pārējie. Ne visi svinībās prot eleganti turēt glāzi šampānieša, bet to var iemācīties! Kā pareizi dzert alkoholu kāzās, prezentācijās, viesībās un svinīgos pasākumos, stāsta jums elegances un labu manieru skolas Aristocratic rituals etiķetes eksperte Vita Nasirova.
Šampanietis pie baznīcas pēc kāzu ceremonijas
Padomājiet, cik sliktam ir jābūt šampanietim, lai to pasniegtu platmasas glāzēs? Mūsdienās, taču ir tik daudz trauku nomas servisi, kas vienkārši atved un aizved tās glāzes. Pēc kāzu organizatores Daces Miezītes ieteikuma, vislabāk pirmajam tostam pie baznīcas ir iznomāt stikla glāzes, nevis pirkt plastmasnieces uz kātiņa. Cenas ziņā sanāk tas pats, taču izskatās daudz greznāk.     FOTO: Ilze Ose | www.ilzeose.lv | Organizatore: Zane Rūdele-Krave |
Svētku jautrībai
Ābols – mīlestības un skaistuma simbols  - ir pārtapis dzirkstošā un svaigā baudījumā! Sabiles Sidrs ir dzirkstošs un viegls dzēriens ikdienai un svētkiem, kas ieliski sader ar tradicionālās latviešu virtuves ēdieniem. Sidrs  ir darināts pēc klasiskām receptēm no Latvijā audzētiem āboliem.
Kāzu detaļas - atspirdzinoša limonāde stikla pudelē
Plānojot kāzu svinības Vedejiem.lv aicina pievērst uzmanību detaļām, kas parasti paliek otrajā plānā. Teiksim, izvēlēties atspirdzinošu limonādi stilīgā pudelē. Mēs atradām trīs limonādes pudeles, kurām ir skaista etiķete un pudeles forma. Tās varētu būt piemērotas karstām kāzu svinībām, jo tās ir atspirdzinošas, dzirkstošas un tām ir košās krāsas.
Šampanieša sapņi
Kāzas ir nozīmīgs notikums jaunā pāra dzīvē. Tās mēģinām rīkot krāšņas, ar dažādām atrakcijām, rūpējamies par viesu labsajūtu un cenšamies, lai šī diena jaunlaulāto mūžā būtu neaizmirstama. Tieši dzirksoša dzēriena glāze visskaidrāk liecina par to, ka jūs atzīmējat īpašu notikumu. Šampanietis rada pacilātību labāk nekā jebkurš cits vīns. Tāpēc iesakām neskopoties uz šo karaļu dzēriena rēķina un ievadīt jaunlaulātos jaunā dzīvē ar patiesi izcilu šampanieti.
Saldais medutiņš kāzās
Par saldo medutiņu sauc dzērienu, kad sajaucās maigā citronu verbēnas tējas garša ar saldeno vaniļas aromāta niansi un medu, uzburot burvīgi vilinošu mīlas dzēriena koteili. Tāpēc Vedejiem.lv iesaka šo dzērienu kā lielisku padzērienu karstām stundām divatā un arī kā atsvaidzinošu padzērienu kāzās.
Šampanieša kokteiļi kāzām
Šampanietis nenoliedzami ir īsts kāzu dzēriens, tomēr kādēļ gan tradicionālās lietas nepadarīt interesantākas, izvēloties kokteiļus. Pats svarīgākais, šampanietis nekur nepazudīs, jo ir iespēja izvēlēties šampanieša kokteiļus. Lūk trīs dažādas šādu kokteiļu receptes.

Rakstu saraksts

Krāsainais dzērienu bārs kāzās

Kā aktuāls un interesants jaunums kāzās ienāk skaisti noformēts un k...

Kā pareizi lietot un pasniegt alkoholu kāzās?

Mūsdienās šampanietis ir gandrīz neatņemama svētku un kāzu sastāvdaļ...

Šampanietis pie baznīcas pēc kāzu ceremonijas

Padomājiet, cik sliktam ir jābūt šampanietim, lai to pasniegtu platmasas glāzēs? Mūsd...

Svētku jautrībai

Ābols – mīlestības un skaistuma simbols  - ir pārtapis dzirkstošā un svaigā baudījumā...

Kāzu detaļas - atspirdzinoša limonāde stikla pudelē

Plānojot kāzu svinības Vedejiem.lv aicina pievērst uzmanību detaļām, kas parasti pali...

Šampanieša sapņi

Kāzas ir nozīmīgs notikums jaunā pāra dzīvē. Tās mēģinām rīkot krāšņas, ar dažādām at...

Saldais medutiņš kāzās

Par saldo medutiņu sauc dzērienu, kad sajaucās maigā citronu verbēnas tējas garša ar ...

Šampanieša kokteiļi kāzām

Šampanietis nenoliedzami ir īsts kāzu dzēriens, tomēr kādēļ gan tradicionālās lietas ...

 

uz augšu