Mārtiņa un Sandras kāzu stāsts
Kopš Sandras un Mārtiņa skaistās dienas ir pagājuši jau pāris mēneši, bet viņi, labprāt, grib padalīties ar cilvēkiem, kas palīdzēja viņu skaisto dienu padarīt tik brīnišķīgu!
Naeem Khan | Bridal 2018
Mūsdienās līgavām nav nemaz  tik viegli izvēlēties savu īsto sapņu kāzu kleitu, jo dizaineri rada ļoti daudz skaistu kleitu. Tāpēc iesakām, līgavām radīt savas kāzu dienas tēlu jeb vīziju par kāzu kleitu.
Melnās kāzas jeb kā izkāpt ārpus komforta zonas
Izkāpt ārpus komforta zonas, ārpus ierastā un pierastā. 21.gadsimtā, kad šokēt ir tik ļoti grūti, jo visa kā ir tik daudz un viss jau ir redzēts, tomēr vēl var atrast jomas, kas joprojām ir pakļautas standartiem. Standartiem, kas radušies senā pagātnē un tika veidoti balstoties uz tā laika tikumiem.
ELIE SAAB | Bridal Fall 2018
Elie Saab  | Bridal Fall 2018 | savā kolekcijā atspoguļo deviņus kāzu kleitu siluetus, kas atpoguļo sievietes mūžīgo eleganci un grandiozitāti.
Lāsmas un Renāra kāzu stāsts
Lāsma un Renārs gribēja padalīties ar savu veiksmīgo pieredzi kāzu organizēšanā, jo visi tie, kuri tajās piedalījās, noteikti ir pieminēšanas vērti un ir pelnījuši LIELU PALDIES!  Un ar labām lietām gribas padalīties, lai arī citiem sanāk tikpat forši!
BLACK WEDDING jeb Melnās kāzas
Šis koncepts veltīts visiem kuri izjūt pasauli savādāk un savu atšķirību ir gatavi nest lepni kā karogu, tiem kuri nebaidās sapņot un tiem kuri redz savu īpašo dienu citādi kā ierasts. Pāris, kas savu mīlestību izvēlējās nosvinēt citādāk, organizēt savu kāzu norisi uzticēja Mārai Narcisei, kas ikdienā nodarbojas ar zīmola Timeless Riga veidošanu.
Renāra Zeltiņa un Ievas kāzas
Trešdien, 7. jūnijā, skaistājā Usmas baznīca  Renārs Zeltiņš mija gredzenus ar mīļoto sievieti, pasākumu rīkotāju Ievu Kohu. Ievai šīs ir pirmās kāzas, bet Renārs jau reiz ir bijis precējies un nu otro reizi meklē laimi laulībā!
Jāņa Soņčika un Alinas kāzas
Par priecīgu notikumu savus sekotājus "Facebook" tīklā šonedēļ, 2. jūnijā informējis savulaik populārās pašmāju ballīšu karalienes Anetes Sončikas brālis, uzņēmējs Jānis – viņš kļuvis par precētu vīru. Jānis Alīnu bildināja Bali, tāpēc kāzu tēma bija tropi, ūdens un kaisle.
House of Deola | Komole Kandids | tērps Nigērijas līgavai
Nigērija ir liela valsts, ar aptuveni 250 etniskajām grupām un vairāk nekā 500 valodām. Tādēļ kāzu ceremonijas mainās atkarībā no reģiona, reliģijas vai etniskās izcelsmes. Nigērijas līgavas parasti ir pierasts redzēt spilgtas krāsas kāzu tērpos un bieži līgavas galvu rotā - Gele.
Berta | Bridal 2017
Ļoti augsta kvalitāte, unikalitāte un eksluzīva apdare, tā trīs vārdos var raksturot ekskluzīvo kāzu kleitu zīmolu - BERTA.

Rakstu saraksts

Mīlestība dažādās kultūrās

Vai esat ievērojuši, ka cilvēki dažādās valstīs mīl atšķirīgi? Vienu...

Rožu dārzs

Roze – skaista savos ziedos un ziedpumpuros, bruņota ar asiem ērkšķiem. Mīlestība...

 

uz augšu