Ingrida Bridal | Kāzu kleitu kolekcija 2018 | Inspiration
Gaidāmo pavasara sezonu ieskandinot, pašmāju kāzu modes zīmols Ingrida Bridal piedāvā jauno un līdz šim apjomīgāko kāzu kleitu kolekciju Inspiration, ko veido 21 līdz niansēm izsmalcināta kāzu kleita un trīs piesātinātu toņu vakarkleitas. 2018. gada kāzu sezonai veltītā kolekcija tapusi, iedvesmojoties no lielpilsētas dinamiskā dzīves ritma un vispasaules aktuālākajām kāzu modes tendencēm, kas šobrīd svin savu uzvaras gājienu, pārliecinoši iekarojot topošo līgavu sirdis.
Atskats no Balticwedding expo izstādes, kurā tika prezentētas Ingas Ezergales kāzu kleitas
Pieklusināta gaisotne, meža un dabas skaņas ar īpašajām performancēm ļāva uz brīdi iejusties citā realitātē, kur valda emocijas un mīlestība. Tādā gaisotnē šogad notika kāzu izstāde BalticWedding expo 2018, kurā arī Inga Ezergale prezentēja savas fantastiskās kāzu kleitas.
Madaras un Edgara kāzu stāsts
Līgava Madara kāzas nsovinēja vasarā, bet ilgi domāja vai dalīties ar savu kāzu pieredzi vai nē, bet izlēma, ka tas tomēr ir jāizdara. Līgava gribēja pateikt lielu un sirsnīgu PALDIES visiem, kas izdabāja Bridezillas (Līgavas) untumiem un beigās radīja vislieliskāko dienu līdzšinējā dzīvē.   FOTO: Kristīne Blūma
CHANEL | Haute Couture | Spring 2018
Šī gada 23. janvārī Parīzes modes nedēļas ietvaros modes nams Chanel prezentēja savu jauno SPRING HAUTE COUTURE 2018. Kā jau ierasts zīmola dizaineris Karls Lagerfelds visai bieži ir izvēlējies ļoti dažādas un ekstravagantas modes demonstrēšanas vietas, bet šoreiz pasākums norisinājās ļoti klasiska franču stila dārzā - ar strūklaku, smilšu takām un rožu krūmu apvītām arkām - pergolēm. Modes skatē bija radīta sajūta, ka tik tiko ir atnācis pavasaris un dārzs ir sācis ziedēt un smaržot ar neaptveramu rožu smaržu.
Reem Acra | Bridal Fall 2018
Libāņu modes māksliniece Reem Acra savu 2018. gada kāzu kleitu kolekciju atrādija Ņujorkas publiskājā bibliotēkas zālē, kur fantastiskais griestu augstums un koka gravējumi asociēja lielākas jaudas un debess klāt esamības sajūti.
Kāzu izstāde WedExpo Day4you 2018
Sestā kāzu izstāde WedExpo Day4you 2018 atkal vērs savas durvis vaļā 2018. gada 21. janvārī viesnīcas Radisson Blu Daugava lielajā zālē Daugava.
Par 2018. gada krāsu nosaukts ultravioletais tonis
Kā jau katru gadu Pantone Krāsu institūts (PANTONE Color Of The Year) izziņo nākamā gada TOP krāsu. Šogad modes, interjera, dizaina un skaistuma gada krāsa ir koša un enerģijas pilna un par 2018. gada krāsu tika nominēta karaliski ultravioletais tonis (Pantone 18-3838).
Mārtiņa un Sandras kāzu stāsts
Kopš Sandras un Mārtiņa skaistās dienas ir pagājuši jau pāris mēneši, bet viņi, labprāt, grib padalīties ar cilvēkiem, kas palīdzēja viņu skaisto dienu padarīt tik brīnišķīgu!
Naeem Khan | Bridal 2018
Mūsdienās līgavām nav nemaz  tik viegli izvēlēties savu īsto sapņu kāzu kleitu, jo dizaineri rada ļoti daudz skaistu kleitu. Tāpēc iesakām, līgavām radīt savas kāzu dienas tēlu jeb vīziju par kāzu kleitu.
Melnās kāzas jeb kā izkāpt ārpus komforta zonas
Izkāpt ārpus komforta zonas, ārpus ierastā un pierastā. 21.gadsimtā, kad šokēt ir tik ļoti grūti, jo visa kā ir tik daudz un viss jau ir redzēts, tomēr vēl var atrast jomas, kas joprojām ir pakļautas standartiem. Standartiem, kas radušies senā pagātnē un tika veidoti balstoties uz tā laika tikumiem.

Rakstu saraksts

Mīlestība dažādās kultūrās

Vai esat ievērojuši, ka cilvēki dažādās valstīs mīl atšķirīgi? Vienu...

Rožu dārzs

Roze – skaista savos ziedos un ziedpumpuros, bruņota ar asiem ērkšķiem. Mīlestība...

 

uz augšu