Renāra Zeltiņa un Ievas kāzas
Trešdien, 7. jūnijā, skaistājā Usmas baznīca  Renārs Zeltiņš mija gredzenus ar mīļoto sievieti, pasākumu rīkotāju Ievu Kohu. Ievai šīs ir pirmās kāzas, bet Renārs jau reiz ir bijis precējies un nu otro reizi meklē laimi laulībā!
Jāņa Soņčika un Alinas kāzas
Par priecīgu notikumu savus sekotājus "Facebook" tīklā šonedēļ, 2. jūnijā informējis savulaik populārās pašmāju ballīšu karalienes Anetes Sončikas brālis, uzņēmējs Jānis – viņš kļuvis par precētu vīru. Jānis Alīnu bildināja Bali, tāpēc kāzu tēma bija tropi, ūdens un kaisle.
House of Deola | Komole Kandids | tērps Nigērijas līgavai
Nigērija ir liela valsts, ar aptuveni 250 etniskajām grupām un vairāk nekā 500 valodām. Tādēļ kāzu ceremonijas mainās atkarībā no reģiona, reliģijas vai etniskās izcelsmes. Nigērijas līgavas parasti ir pierasts redzēt spilgtas krāsas kāzu tērpos un bieži līgavas galvu rotā - Gele.
Berta | Bridal 2017
Ļoti augsta kvalitāte, unikalitāte un eksluzīva apdare, tā trīs vārdos var raksturot ekskluzīvo kāzu kleitu zīmolu - BERTA.
Pats savu kāzu plānotājs!?
Šis praktisko nodarbību komplekss paredzēts tiem, kas paši velās plānot savas kāzas vai palīdz saviem draugiem vai radiniekiem plānot viņu kāzas! Nezini no kā sākt? Kā pareizi visu sakārtot? Izvairīties no lieka stresa? Vai man pietiks naudas un cik daudz man vajadzēs? Kā tikt galā ar viesiem un ēdinātājiem? Kā izvēlēties tieši to, kas man patīk?
Anita un Salvis - iespējams tās bija lielākās kāzas Latvijā
Iespējams, šīs bija lielākās kāzas Latvijā. Kāzas kā piedzīvojums gan jaunajam pārim, gan viesiem. No klasiskas laulību ceremonijas baznīcā līdz pilnīgi netradicionālām svinībām baltajā pilsētvides piknikā L'elegante Pop-Up Picnic - Rīga un pirmo deju 800 viesu klātbūtnē. Arī šoreiz L'elegante Pop-Up Picnic pasākuma noteikumi tika godam ievēroti un intriga par svinību vietu tika saglabāta līdz pēdējam brīdim.
Sintijas un Anrija kāzu stāsts
Sintijas kāzu stāsts sākās kādā skaistā vasaras dienā, kam viņa saņēma bildinājumu no sava mīļotā vīrieša. Viņa ir viena no tām sievietēm kas mazas būdamas sapņoja par princešu kāzām un nu bija laiks savus sapņus piepildīt. Par cik Sintijai ļoti patīk plānošana – viņa izvēlējās visu darīt pati, iztiekot bez kāzu plānotāja palīdzības.
Balticwedding expo Jelgava 2017
Skaistas vietas mūs iedvesmo, skaistas sarunas padara pacilātus un laimīgus. Skaistums rodās, tur, kur viss ir ar mīlestību, iedvesmu un rūpēm. Tieši tādēļ vēlamies padalīties ar īpaši radītu notikumu, MUST VISIT vietu un vienkārši līgavu un līgavaiņu paradīzi – "Balticwedding expo Jelgava 2017 ".  Tas ir tieši Jums radīts notikums, īpašā vietā, īpašā laikā un ar īpašu saturu. Jautāsiet kādēļ Jelgava, ja Rīga ir tik tuvu?
Apprecējusies modes blogere Santa Bindemane
18.augustā laulības ostā iestūrēja modes eksperte Santa Bindemane un arhitekts Mārtiņš Pīlēns. Kā rāda sociālie tīkli, pēc kāzām Santa nomainījusi uzvārdu un nu dēvējama par Santu Pīlēnu.
Apprecējusies dziedātāja Laura Raila
2. septembrī, mūža skaistāko dienu piedzīvoja TV šovos iepazītā dziedātāja un vokālā pedagoģe Laura Raila. Par Lauras vīru kļuva uzņēmējs, burātājs Ņikita Lakstīgala. Apsveicam jaunlaulātos!

Rakstu saraksts

Mīlestība dažādās kultūrās

Vai esat ievērojuši, ka cilvēki dažādās valstīs mīl atšķirīgi? Vienu...

Rožu dārzs

Roze – skaista savos ziedos un ziedpumpuros, bruņota ar asiem ērkšķiem. Mīlestība...

 

uz augšu