Līgavas slepenais ierocis - koriģējošā apakšveļa
Tuvojoties kāzu sezonai piedāvājam ieskatīties nelielā kāzu kleitu dizaineres Zanes Zaharovas sagatavotā aprakstā par kāzu kleitai piemērotu apakšveļu. Nereti nākas no līgavām dzirdēt jautājumus - kādu veļu labāk izvēlēties, vēlos, lai man caur kleitu nebūtu redzami nelielie ziemas tauciņu uzkrājumi. Tas viss ir ļoti pašsaprotami un cilvēcīgi.       FOTO:www.rockmywedding.co.uk
Agent Provocateur
Agent Provocateur jau sen visiem saistītās ar nesamulsināmu  juteklību un jaunā Bridal Collection izskatās ļoti delikāta skaisti vilinoša. Šajā kolekcijā ir daudz krāšņu un iekārdinošu detaļu- caurspīdīgi krūšturi, korsetes, zeķturi un daudz kas cits.
Victoria's Secret
Šie karstie apakšveļas modeļi liks tev kartīgi iekarsts kāzu naktī! Vai esi tam gatavs, draudziņ? Slavenais zīmols Victoria's Secret klajā laidis jauno līgavas apakšveļas kolekciju, kas pārsteidz atkal ar savu krāšņo fantāzijas lidojumu.
Pašmāju zīmols NEW ROSME
Tiešām šiku un stilīgu pārsteigumu martā mums sagādājis pašmāju zīmols NEW ROSME. Rosmes veikalos nonākušas pirmās pavasara/vasaras 2015 kolekcijas - Relaxed, Aluring un Lively. Noteikti patiks romantiķēm un topošajām līgavām, jo jaunā kolekcija ir speciāli radīta tādiem ilgi gaidītiem un neizmirstamiem dzīves notikumiem kā kāzas, kāzu nakts un medusmēnesis.
Baci Lingerie
"Atpakaļ debesīs" tā sauc Baci lingerie kāzu apakšveļas kolekciju. Kolekcija piedāvā veļu no melnām un baltām mežģīnēm, kurām cauri vijās sudrabi pelēkas un maigi rozā nianses. Kolekcijas dizaineri ir radījusi īpašus kāzu kopmplektu aksesuārus, piemēram, nipple uzlīmes krūšu galiem, līgavu prievītes, cimdus, zeķturi un zeķes.
Rebecca Ansah speciāli līgavām!
Rebecca Ansah ir radījusi unikālu modes apakšveļu, izmantojot greznus audumus un roku darinātus izšuvumus. Viņa ir izveidojusi jaunu pieeju apakšveļai, kuru var valkāt arī kā virsdrēbes aksesuāru tādā veidā padarot to par universālu modes kliedzienu.
Apakšveļa seksīgai līgavai
Ko tu darītu, ja Tavai līgavai kāzu naktī vai medusmēnesī mugurā būtu šāda kāzu apakšveļa? Tu taču nevarētu no viņas ne acis atraut! Vai tad Tu negribētu uzreiz ar viņu mīlēties! Tu saki - JĀ! Vai tomēr nē? Vedējiem.lv ir pārliecināti, ja līgavai mugurā būtu šāda seksīga apakšveļa, kas vilinātu Tevi, lai Tu vairs nevarētu apstāties šim burvīgajam kāzu nakts kārdinājumam.
Kāzu apakšveļa
Izvēloties kāzu apakšveļu, galvenais, lai tai būtu vajadzīgais izmērs un tā koriģētu Jūsu figūru, jo tieši no kāzu apakšveļas lielā mērā ir atkarīgs tas, kā uz līgavas izskatīsies kāzu kleita.

Rakstu saraksts

Līgavas slepenais ierocis - koriģējošā apakšveļa

Tuvojoties kāzu sezonai piedāvājam ieskatīties nelielā kāzu kleitu d...

Agent Provocateur

Agent Provocateur jau sen visiem saistītās ar nesamulsināmu  juteklī...

Victoria's Secret

Šie karstie apakšveļas modeļi liks tev kartīgi iekarsts kāzu naktī! Vai esi tam gatav...

Pašmāju zīmols NEW ROSME

Tiešām šiku un stilīgu pārsteigumu martā mums sagādājis pašmāju zīmols NEW ROSME. Ros...

Baci Lingerie

"Atpakaļ debesīs" tā sauc Baci lingerie kāzu apakšveļas kolekciju. Kolekcija piedāvā ...

Rebecca Ansah speciāli līgavām!

Rebecca Ansah ir radījusi unikālu modes apakšveļu, izmantojot greznus audumus un roku...

Apakšveļa seksīgai līgavai

Ko tu darītu, ja Tavai līgavai kāzu naktī vai medusmēnesī mugurā būtu šāda kāzu apakš...

Kāzu apakšveļa

Izvēloties kāzu apakšveļu, galvenais, lai tai būtu vajadzīgais izmērs un tā koriģētu ...

 

uz augšu