BLACK WEDDING jeb Melnās kāzas
Šis koncepts veltīts visiem kuri izjūt pasauli savādāk un savu atšķirību ir gatavi nest lepni kā karogu, tiem kuri nebaidās sapņot un tiem kuri redz savu īpašo dienu citādi kā ierasts. Pāris, kas savu mīlestību izvēlējās nosvinēt citādāk, organizēt savu kāzu norisi uzticēja Mārai Narcisei, kas ikdienā nodarbojas ar zīmola Timeless Riga veidošanu.
Pats savu kāzu plānotājs!?
Šis praktisko nodarbību komplekss paredzēts tiem, kas paši velās plānot savas kāzas vai palīdz saviem draugiem vai radiniekiem plānot viņu kāzas! Nezini no kā sākt? Kā pareizi visu sakārtot? Izvairīties no lieka stresa? Vai man pietiks naudas un cik daudz man vajadzēs? Kā tikt galā ar viesiem un ēdinātājiem? Kā izvēlēties tieši to, kas man patīk?
Balticwedding expo Jelgava 2017
Skaistas vietas mūs iedvesmo, skaistas sarunas padara pacilātus un laimīgus. Skaistums rodās, tur, kur viss ir ar mīlestību, iedvesmu un rūpēm. Tieši tādēļ vēlamies padalīties ar īpaši radītu notikumu, MUST VISIT vietu un vienkārši līgavu un līgavaiņu paradīzi – "Balticwedding expo Jelgava 2017 ".  Tas ir tieši Jums radīts notikums, īpašā vietā, īpašā laikā un ar īpašu saturu. Jautāsiet kādēļ Jelgava, ja Rīga ir tik tuvu?
Tirkīzzila kāzu kleita un citas šī pavasara spilgtākās kāzu tendences
Līdz ar pavasari plaukst mīlestība un tuvojas kāzu laiks, kas prātā sēj arī dažādus praktiskas dabas jautājums. Vai pieturēties pie klasiskās etiķetes vai mesties ekscentriska tērpa meklējumos? Jaunākās vēsmas un tendences kāzu modē iezīmē mežģīņu veikala “Lace To Love” vadītāja Evita Robežniece.
Gaiši zilās krāsas burvība kāzās
Zilā krāsa ir viscerīgākā krāsa, tā atspoguļojas tīrību, mieru, stabilitāti, cerības un harmoniju un tāpēc šis tonis ļoti labi iederēsies kāzās. Tikpat, cik zilā krāsa ir sapņu un dziļu domu rosinoša, tikpat daudz arī ir zilo toņu nokrāsas - gaiši zilais, tirkīzzilais, kobalts, indigo, lavandas, melleņu, jūras viļņu krāsa, debeszilais, ultramarīna un safīra. Bet 2016. gada kāzu TOP krāsa ir gaiši zilais tonis, jo daudzās kultūrās šī krāsa tiek saistīta ar cēlumu un aristokrātiju.
Persiku krāsas nianse kāzās
Persiku maigums varētu būt viena no 2016. gada  TOP kāzu krāsām, šīs tonis atsauc atmiņā draudzīgus mirkļus, siltumu un tuvības esamību. Savukārt Persiku krāsu var nosaukt arī par harmonijas un līdzsvara krāsu. Pievienojiet nedaudz  rozā vai  zelta nianses Jūs varēsiet  veiksmīgi radīt romantikas klātesamību.
Rozā krāsas nianse kāzās
Rozā tā ir viss klasiskā krāsa, kas tiek izmantota kāzu rotājumiem, tādēļ 2016. gada KRĀSU TOP 10 atklāj tieši šī krāsa - Rozā Kvarcs jeb Pelēki Rozā - maigs tonis, kas pauž mieru, rūpes un  nosvērtību.
Jaunākās kāzu krāsu tendences
Krāsu nianses tik īpašā dienā kā Jūsu kāzas -  spēlē nozīmīgu lomu, jo krāsas spēj iedvesmot, padarīt laimīgākus un saulainākus visus apkārtējos. Tāpēc Vedejiem.lv aicina iepazītieties ar jaunākajām 2016. gada kāzu krāsu tendencēm.
10 idejas kāzām ziemā
Jūs mīlat ziemu? Mēs arī! Tāpēc Vedējiem.lv portāls speciāli priekš Jums ir izstrādājis pāris vienkāršas idejas, kā padarīt ziemas kāzas par neaizmirstami burvīgām. Lūk, 10 idejas kāzām ziemā!
Jaunas idejas un tendences kāzu grimam no Pronovias modes skates
Jaunas idejas un tendences kāzu grimam mēs redzam katru sezonu, bet Pronovias modes skatē 2014 līgavas tika prezentētas ļoti dabiskas, maigas, bet savā ziņā tomēr ļoti drosmīgas. Pronovias modes skates 2014 piedāvātais līgavu stils bija ļoti interesants un pievilcīgs.

Rakstu saraksts

BLACK WEDDING jeb Melnās kāzas

Šis koncepts veltīts visiem kuri izjūt pasauli savādāk un savu atšķi...

Pats savu kāzu plānotājs!?

Šis praktisko nodarbību komplekss paredzēts tiem, kas paši velās plā...

Balticwedding expo Jelgava 2017

Skaistas vietas mūs iedvesmo, skaistas sarunas padara pacilātus un laimīgus. Skaistum...

Tirkīzzila kāzu kleita un citas šī pavasara spilgtākās kāzu tendences

Līdz ar pavasari plaukst mīlestība un tuvojas kāzu laiks, kas prātā sēj arī dažādus p...

Gaiši zilās krāsas burvība kāzās

Zilā krāsa ir viscerīgākā krāsa, tā atspoguļojas tīrību, mieru, stabilitāti, cerības ...

Persiku krāsas nianse kāzās

Persiku maigums varētu būt viena no 2016. gada  TOP kāzu krāsām, šīs tonis atsauc atm...

Rozā krāsas nianse kāzās

Rozā tā ir viss klasiskā krāsa, kas tiek izmantota kāzu rotājumiem, tādēļ 2016. gada ...

Jaunākās kāzu krāsu tendences

Krāsu nianses tik īpašā dienā kā Jūsu kāzas -  spēlē nozīmīgu lomu, jo krāsas spēj ie...

10 idejas kāzām ziemā

Jūs mīlat ziemu? Mēs arī! Tāpēc Vedējiem.lv portāls speciāli priekš Jums ir izstrādāj...

Jaunas idejas un tendences kāzu grimam no Pronovias modes skates

  Jaunas idejas un tendences kāzu grimam mēs redzam katru sezonu, bet Pronovias mode...

 

uz augšu