Saldā galda maģija kāzās!
Candy Bar – tas ir dekoratīvs galds ar visāda veida saldumiem. Ja agrāk svētku mielasts noslēdzās ar torti, tad tagad torti var aizvietot arī ar dažādiem saldumiem, piemēram, šokolādi, marmelādi, keksiņiem, keikpopsiem, karameli, maršmeloviem un riekstiem krāsainās glazūrās, bezē, sukādes, dažādu formu cepumi, iemīļotie Macarons cepumi, kā arī augļi un dzērieni. Viss skaisti izlikts trauciņos, kuri, savukārt, izlikti dažāda augstuma statīvos.
Kas Jums būtu jāzin par kāzu kūku pasūtīšanu
Kāzu kūka ir viena no svarīgākajām kāzu svinību detaļām, lai svētki izdotos un tāpēc ar kāzu kūkas pasūtīšanu nevajadzētu kavēties! Šobrīd ir tas brīdis, kad vajadzētu pievērsties jautājumam par kāzu kūkas izvēli un tās pasūtīšanu, jo šogad, kāzu sezona ir sākusies agrāk kā parasti. Bloga "Yvette" saimniece Iveta Dmitrijeva padalījās kā notlek kāzu kūku pasūtīšana viņas saldumu darbnīcā.
Kas jāņem vērā izvēloties kāzu torti?
Dotajā mirklī, ja arī tu esi īstās kāzu kūkas meklējumos, tad jārēķinās, ka būs diezgan grūti izlemt kādu formu, veidu un garšu izvēlēties. Lai arī kāda tā nebūtu, ir skaidrs, kāzu torte ir jāizvēlas tik pat rūpīgi kā līgavas kleita, jo ideālā gadījumā to nobaudīt būs lemts tikai vienu reizi mūžā.  Gribās gan skaistu, gan arī garšīgu, bet cik ir dzirdēts abas kombinācijas ir grūti apvienojamas.    FOTO: Bistro Silva kāzu tortes
Vai līgava skaidri zina, kādu torti vēlas savās kāzās?
Sākoties aktuālajai kāzu sezonai, viens no jautājumiem, ko sev uzdod līgava – kādu torti viņa vēlētos savā lielajā dienā. Tas attiecīgi nozīmē, ka sākas arī karstākais darba laiks teju visiem Latvijas konditoriem. Turklāt ik gadu kāzu toršu pasūtījumu skaits tikai pieaug, kas izskaidrojams, ar attiecīgi pieaugošo noslēgto laulību skaitu, par ko liecina arī Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Sviniet dzīvi kopā ar - AK gardumi
‘’Ak gardumi!’’ piedāvā gardus, jo gardus našķus vienam no dzīves svarīgākajiem mirkļiem, kad divi cilvēki sāk veidot Ģimeni. Mēs vēlamies būt daļa no šī skaistā notikumu, jo uzskatām, katrai detaļai ir nozīme, lai svētki būtu izdevušies.
Kāzu degustācija vēlo brokastu stilā
Izbraukuma banketu komanda “Svētki Jums” aicina jaunos pārus uz kāzu degustācijas pasākumu, kas norisināsies Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkā 28. februārī plkst. 12.00. Pasākuma laikā Jums būs iespēja nobaudīt mūsu piedāvāto uzkodu un ēdienu sortimentu, uzdot Jums interesējošos jautājumus mūsu banketu menedžeriem, kā arī rezervēt kāzu mielastu jau savlaicīgi un saņemt 10 % atlaidi.
Salds kā skūpsts. Krēms brulē
Spānijā šo desertu dēvē par katalāniešu krēmu (crema catalana), Anglijā - par piededzināto  krēmu (brunt cream), tomēr kulinārijas pasaulē pierasts to piedēvē Francijas virtuvei. Krēmu brulē pamatoti sauc par trīsvienības krēmu, jo bez olām, saldā krējuma un brūnā cukura neiztikt. Savukārt šīs trīs demokrātiskās sastāvdaļas neiedomājamā veidā pārtop par aristokrātisko saldēdienu.
Kas lācītim vēderā - no kā gatavo kāzu tortes
Kāzu tortes izvēlei mūsdienās tiek pievērsta liela vērība, un kāzu tortes pasniegšana ir kļuvusi par ļoti svarīgu kāzu norises sastāvdaļu.
Latviešu tradicionālais kāzu galds
Ļoti reti mūsdienās latvieši seno laiku ēdienus ceļ galdā dažādos svētkos, kā, piemēram, kāzās. Svētki senajos laikos iezīmēja pārmaiņas dabā atkarībā no gadalaikiem, tāpēc bieži vien svētku maltītē bija atrodami tikai tie ēdieni, kurus varēja viegli pagatavot no esošajā brīdī pieejamiem pārtikas produktu krājumiem. Protams, liela nozīmē kāzu ēdienu un dzērienu izvēlei bija mitoloģiskās tradīcijas, kuras atceras vien retais.
Kāzu torte
Kāzu torte ir svarīga kāzu viesību un kāzu mielasta sastāvdaļa, tādēļ tai jābūt rūpīgi izvēlētai, lai garšotu visiem kāzu viesiem.

Rakstu saraksts

Saldā galda maģija kāzās!

Candy Bar – tas ir dekoratīvs galds ar visāda veida saldumiem. Ja ag...

Kas Jums būtu jāzin par kāzu kūku pasūtīšanu

Kāzu kūka ir viena no svarīgākajām kāzu svinību detaļām, lai svētki ...

Kas jāņem vērā izvēloties kāzu torti?

  Dotajā mirklī, ja arī tu esi īstās kāzu kūkas meklējumos, tad jārēķinās, ka būs di...

Vai līgava skaidri zina, kādu torti vēlas savās kāzās?

Sākoties aktuālajai kāzu sezonai, viens no jautājumiem, ko sev uzdod līgava – kādu to...

Sviniet dzīvi kopā ar - AK gardumi

‘’Ak gardumi!’’ piedāvā gardus, jo gardus našķus vienam no dzīves svarīgākajiem mirkļ...

Kāzu degustācija vēlo brokastu stilā

Izbraukuma banketu komanda “Svētki Jums” aicina jaunos pārus uz kāzu degustācijas pas...

Salds kā skūpsts. Krēms brulē

  Spānijā šo desertu dēvē par katalāniešu krēmu (crema catalana), Anglijā - par pied...

Kas lācītim vēderā - no kā gatavo kāzu tortes

Kāzu tortes izvēlei mūsdienās tiek pievērsta liela vērība, un kāzu tortes pasniegšana...

Latviešu tradicionālais kāzu galds

Ļoti reti mūsdienās latvieši seno laiku ēdienus ceļ galdā dažādos svētkos, kā, piemēr...

Kāzu torte

Kāzu torte ir svarīga kāzu viesību un kāzu mielasta sastāvdaļa, tādēļ tai jābūt rūpīg...

 

uz augšu