Šī dziesma noteikti varētu pretendēt uz titulu - Kāzu dziesma 2018
Ir ļoti daudz dziesmu, kas pāriem asociējas vienam ar otru un ir ļoti tuvas, bet vai tieši šīs dziesmas spēs izvirzīties līdz jūsu kopīgajam kāzu valsim? Pirmajai kāzu dejai ir jābūt tādai, ko gribētos dejot gan jūras krastā, gan ziedu pļavā, mežā un pat svinību norises vietā. Dziesma, pie kuras Jūs justos kopīgi, kā viens vesels un apsolītos viens otru mīlēt un cienīt.     FOTO: Linda Lauva | www.lindabriinums.com | Pasākumu organizēja MintDeco
Gatavojamies kāzu dejai
Pamatojoties uz pēdējo 3 gadu ļoti aktīvu pieredzi kāzu dejas mācīšanā, dejas pasniedzēja Juta Vanaga ir apkopojusi vairākas kopīgas tendences, kas dominē kāzu dejas sagatavošanā. Lai jaunajam pārim atvieglotu gan lielo galvas lauzīšanu kas un kā, gan arī, lai finansiāli mācību process būtu mazāk sāpīgs, pasniedzēja ir izveidojusi īpašu kursu tiem pāriem, kuri plāno savu kāzu deju.
Iespēja apgūt kāzu deju 5 dienās
Fantastiska ziņa visiem tiem, kas gatavojas skaistajam dzīves notikumam - kāzām! TV 360 meklē aktīvus, atraktīvus un radošus pārus, kuri maijā, jūnijā vai jūlija sākumā gatavojas piedzīvot vienu no savas dzīves skaistākajam notikumam – kāzas!
Playliste - kāzām ziemā
Ideālālai Ziemassvētku ballītei, vajag perfektu Ziemassvētku dziesmu izlasi un ja kāzas sanāk svinēt ziemā, tad Ziemassvētku dziesmas būs tieši tas, kas vajadzīgs.
Kas kāzās dejo pirmie?
Kāzu viesībās pirmie dejo līgava un līgavainis. Ja viesībās tiek ieturētas formālās pusdienās vai vakariņās pie galda, tad tradicionālākais laiks kāzu dejas sākšanai ir pēc kāzu tostiem, tas ir pēc tam, kad ir pasniegts deserts. Tomēr moderno laiku līgava un līgavainis gandrīz pilnīgi noteikti ir atmetuši šo tradīciju un var sāk dejot pirms pirmā ēdiena vai pirms pamatēdiena.
Kāzu dziesmu top 100
Izvēloties dziesmas jūsu kāzām var būt sarežģīts uzdevums, ja Jums nav ideju, ar ko sākt. Tāpēc, mēs speciāli priekš jums esam izveidojuši mūsu mīļākās top 100 dziesmas, lai jums varētu palīdzēt izdarīt izvēli. Tad kad kopīgi mīļās dziesmas būsiet izvēlējušies,Vedējiem.lv iesaka, tās ierakstīt diskā, lai kāzu ceļojuma laikā varētu tās atskaņot automašīnā, jo tieši šādā veidā jūs uzbursiet šo īpašo noskaņu, kura ir tik nepieciešama šajā burvīgajā dienā.
Varbūt arī Tava mīļākā filma ir Netīrās dejas?
Varbūt arī Tava mīļākā filma ir Netīrās dejas? Kāpēc lai pirmā valša vietā nedejotu tieši šo deju? Vedejiem.lv ir tikai PAR orģinālām idejām un dejām kāzās - kad tad vēl, ja ne savās kāzās! Tas tieši ir interesanti, ka pāris kopīgi sagatavo priekšnesumu, kuru savā kāzu dienā izbaudīt var gan paši jaunlaulātie, gan kāzu viesi.
Mīlas dziesmas
Ja savās kāzās vēlaties dzirdēt un dejot pie patiesi skaistām un patiesām mīlas dziesmām, paklausieties dažas no iecienītākajām mīlas dziesmām.
Mūzikas izvēle
Mūzika kā svarīga un patīkama kāzu sastāvdaļa, ļauj tās izvēlei un atskaņojuma formai pieiet radoši. Kāzu mūzika dalās divās daļās: ceremonijas un svinību mūzikā, kurām būtu jābūt atšķirīgām.

Rakstu saraksts

Šī dziesma noteikti varētu pretendēt uz titulu - Kāzu dziesma 2018

Ir ļoti daudz dziesmu, kas pāriem asociējas vienam ar otru un ir ļot...

Gatavojamies kāzu dejai

Pamatojoties uz pēdējo 3 gadu ļoti aktīvu pieredzi kāzu dejas mācīša...

Iespēja apgūt kāzu deju 5 dienās

Fantastiska ziņa visiem tiem, kas gatavojas skaistajam dzīves notikumam - kāzām! TV 3...

Playliste - kāzām ziemā

Ideālālai Ziemassvētku ballītei, vajag perfektu Ziemassvētku dziesmu izlasi un ja kāz...

Kas kāzās dejo pirmie?

Kāzu viesībās pirmie dejo līgava un līgavainis. Ja viesībās tiek ieturētas formālās p...

Kāzu dziesmu top 100

Izvēloties dziesmas jūsu kāzām var būt sarežģīts uzdevums, ja Jums nav ideju, ar ko s...

Varbūt arī Tava mīļākā filma ir Netīrās dejas?

Varbūt arī Tava mīļākā filma ir Netīrās dejas? Kāpēc lai pirmā valša vietā nedejotu t...

Mīlas dziesmas

Ja savās kāzās vēlaties dzirdēt un dejot pie patiesi skaistām un patiesām mīlas dzies...

Mūzikas izvēle

Mūzika kā svarīga un patīkama kāzu sastāvdaļa, ļauj tās izvēlei un atskaņojuma formai...

 

uz augšu