Mārtiņa un Sandras kāzu stāsts
Kopš Sandras un Mārtiņa skaistās dienas ir pagājuši jau pāris mēneši, bet viņi, labprāt, grib padalīties ar cilvēkiem, kas palīdzēja viņu skaisto dienu padarīt tik brīnišķīgu!
Lāsmas un Renāra kāzu stāsts
Lāsma un Renārs gribēja padalīties ar savu veiksmīgo pieredzi kāzu organizēšanā, jo visi tie, kuri tajās piedalījās, noteikti ir pieminēšanas vērti un ir pelnījuši LIELU PALDIES!  Un ar labām lietām gribas padalīties, lai arī citiem sanāk tikpat forši!
Anita un Salvis - iespējams tās bija lielākās kāzas Latvijā
Iespējams, šīs bija lielākās kāzas Latvijā. Kāzas kā piedzīvojums gan jaunajam pārim, gan viesiem. No klasiskas laulību ceremonijas baznīcā līdz pilnīgi netradicionālām svinībām baltajā pilsētvides piknikā L'elegante Pop-Up Picnic - Rīga un pirmo deju 800 viesu klātbūtnē. Arī šoreiz L'elegante Pop-Up Picnic pasākuma noteikumi tika godam ievēroti un intriga par svinību vietu tika saglabāta līdz pēdējam brīdim.
Sintijas un Anrija kāzu stāsts
Sintijas kāzu stāsts sākās kādā skaistā vasaras dienā, kam viņa saņēma bildinājumu no sava mīļotā vīrieša. Viņa ir viena no tām sievietēm kas mazas būdamas sapņoja par princešu kāzām un nu bija laiks savus sapņus piepildīt. Par cik Sintijai ļoti patīk plānošana – viņa izvēlējās visu darīt pati, iztiekot bez kāzu plānotāja palīdzības.
Jēkaba un Alīnas kāzas
Svinību vieta un tās apraksts.  Seišelu republika, Siluetes sala. Seišelas ir 155 salu valsts Indijas okeānā, Siluetes sala ir dabas rezervāts, uz kuras atrodas tikai viena viesnīca - Hilton Labriz resort & Spa, un uz tās nav vietējo iedzīvotāju izņemot kā tos, kas strādā parkā vai viesnīcā.
Kaspara un Evitas kāzas
Maksima un Jutas kāzas
Jāņa un Līgas kāzas
Mārtiņa un Baibas kāzas
Viestura un Agijas kāzas
 

uz augšu