Kāzu fotogrāfiju checklist
Kāzu plānošanas procesā ārkārtīgi svarīga ir komunikācija. Jo skaidrāk un saprotamāk spēsiet nokomunicēt savas vēlmes un vajadzības, jo būsiet tuvāk savām sapņu kāzām. Vai tas būtu florists, muzikants vai fotogrāfs, jums ir svarīgi zināt, ko Jūs vēlaties savā īpašajā dienā un darīt to zināmu pārējiem.   \ FOTO: Elina Pekulesa photography
3 lietas, kam pievērst uzmanību izvēloties kāzu fotogrāfu
Kāzas ir nozīmīga un unikāla diena mūsu dzīvē. Tā ir tā diena kurā Jūs ieguldāt milzum daudz enerģijas, domu, vēlmju, sapņu un arī naudu. Tā ir diena, kuru vēlēsieties atcerēties vienmēr. Visā tajā satraukumā un notikumu virpulī, jūs iespējams daudz ko nespēsiet paturēt prātā, tāpēc šeit ļoti svarīgu lomu spēlē fotogrāfs, kurš iemūžinās šo īpašo dienu. Iespējams, Jums šķiet, nu kas tur liels – aizies viens ar kameru un sabildēs visu pēc kārtās, bet tā nebūt nav.    FOTO: Elīna Pekulesa Photography
Kāzu viesi ķer unikālās mirkļbirkas #ligavaPRECligavaini
Tie, kam tuvi sociālie tīkli, būs pamanījuši, ka kāzās lielu atzinību un populāri gūst haštagi jeb mirkļbirkas. Tas nozīmē, ka ka viesi (paralēli kāzu fotogrāfam) bildē kāzu dienu ar telefoniem un uzreiz publicē sociālajos tīklos, izmantojot kopēju mirkļbirku, piemēram, #JanisPrecLigu #BerzinuWedding #Berziniprecas utt.
Mīlestības pārpilnas jaunlaulāto bildes – atklāta jauna kāzu fotogrāfu izstāde
Svinot zelta rudeni, kas tradicionāli ir kāzu sezonas noslēguma laiks, Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācija (LKFA) aicina apmeklēt 2016. gada precinieku bilžu izstādi, kas ekskluzīvi tirdzniecības centrā Domina Shopping ir skatāma līdz 6. novembrim. Jaunajā izstādē ir mīlestības pārpilna ekspozīcija ar 40 jaunlaulāto pāru bildēm, kuru autori ir gan pieredzējuši kāzu fotogrāfijas grandi, gan uzlecošie talanti.
Profesionāls fotogrāfs pirmo reizi Latvijā fotografē kāzas ar viedtālruni
Vai tehnoloģijas jau ir tik tālu attīstījušās, ka kāzu fotosesijā pietiek vien ar viedtālruni? Augusta beigās Huawei izaicināja fotogrāfu Kasparu Gardu atstāt profesionālo fototehniku mājās, fotografējot kāzas vien ar Huawei P9 viedtālruni. Eksperimenta mērķis bija atklāt visas iespējas, ko piedāvā viedtālruņa duālā fotokamera, kas veidota sadarbībā ar vācu fotokameru ražotāju Leica Camera AG, solot pārveidot viedtālruņu fotogrāfiju.
Momentfoto izmantošanas iespējas
Ir daudz radošu un jautru veidu, kā ar momentfoto padarīt savu ikdienu un svētkus vēl īpašākus! Foto stūrītis kāzās noteikti būs tā vieta, kur vienmēr pulcēsies cilvēki un atraktīvākās kāzu bildes taps tieši šeit. Foto stūrītim noderēs kāds omulīgs dīvāniņš, tematiska atribūtika, dzīvespriecīgi uzraksti un novēlējumi jaunajam pārim. Lieliski iederēsēs arī kāzu grāmatas jeb atmiņu grāmatas, kur katrs kāzu viesis var atstāt jaunajam pārim kādu skasitu kāzu novēlējumu.
Kāzu video vērtība mūsdienās!
Kāzu dienas plānošanas process ir ļoti rūpīgs, Jūs to noteikti darat no sirds, jo vēlaties sev to labāko.  Ir daudz redzēts, dzirdēts par vairākām kāzu pozīcijām, kam noteikti jābūt prioritāšu sarakstā! Informāciju par to var atrast sociālajos tīklos, sarunās ar precētām draudzenēm un arī preses izdevumos. Bet ir viena pozīcija, kas liek šaubīties - KĀZU VIDEO. Kādēļ to vajag? Cik tas maksā? Kā zināt ko izvēlēties?
Long Story Short - kāzu skaistie mirkļi 5 minūšu garā video
Long Story Short ķer kāzu skaistos mirkļus sākot ar gatavošanos un beidzot ar kūkas griešanu, apkopojot visu kāzu dienu aptuveni 5 minūšu garā video. Marta Logina un Toms Asnevics ir cilvēki, kuriem patīk, ka citi mīl, smaida, priecājas, raud priecīgās asaras... Un pats galvenais, patīk to iemūžināt skaistākajā stāstā - kāzās.
Padoms no profesionāla fotogrāfa
Līgavas, ja ir tāda iespēja, vienmēr veltiet kādas 20 minūtes saulrieta fotosessijai kāzu dienā. Saulriets vasarā ir ap plkst. 20 - 22 un parasti šajā laikā ieplānots kaut kas cits, līdz ar to reti kuram izdodas atvēlēt laiku kāzu fotosessijai. Fotosesija saulrietā sniegs Jums daudz romantisku atmiņu un skaistas foto kartiņas!
Fotobūdiņa padarīs jūsu kāzu pasākumu neaizmirstamu!
Arvien lielāku popularitāti kāzās iegūst fotobūdiņas. Tā ir lieliska ideja viesību dažādībai un izklaides nodrošināšanai viesiem. Kas tas īstenībā ir? Fotobūdiņa ir fotogrāfiju automāts, kurš taisa fotouzņēmumus, pēc tam tos izdrukā, bieži izgatavojot divas kopijas (vienu foto viesi paņem sev par piemiņu, otru var ielīmēt viesu grāmatā, pierakstot vēlējumu jaunajam pārim).

Rakstu saraksts

Fotobūdiņa padarīs jūsu kāzu pasākumu neaizmirstamu!

Arvien lielāku popularitāti kāzās iegūst fotobūdiņas. Tā ir lieliska...

Kāzu fotogrāfiju checklist

Kāzu plānošanas procesā ārkārtīgi svarīga ir komunikācija. Jo skaidr...

3 lietas, kam pievērst uzmanību izvēloties kāzu fotogrāfu

Kāzas ir nozīmīga un unikāla diena mūsu dzīvē. Tā ir tā diena kurā Jūs ieguldāt milzu...

Kāzu viesi ķer unikālās mirkļbirkas #ligavaPRECligavaini

Tie, kam tuvi sociālie tīkli, būs pamanījuši, ka kāzās lielu atzinību un populāri gūs...

Mīlestības pārpilnas jaunlaulāto bildes – atklāta jauna kāzu fotogrāfu izstāde

Svinot zelta rudeni, kas tradicionāli ir kāzu sezonas noslēguma laiks, Latvijas Kāzu ...

Profesionāls fotogrāfs pirmo reizi Latvijā fotografē kāzas ar viedtālruni

Vai tehnoloģijas jau ir tik tālu attīstījušās, ka kāzu fotosesijā pietiek vien ar vie...

Momentfoto izmantošanas iespējas

Ir daudz radošu un jautru veidu, kā ar momentfoto padarīt savu ikdienu un svētkus vēl...

Kāzu video vērtība mūsdienās!

Kāzu dienas plānošanas process ir ļoti rūpīgs, Jūs to noteikti darat no sirds, jo vēl...

Long Story Short - kāzu skaistie mirkļi 5 minūšu garā video

Long Story Short ķer kāzu skaistos mirkļus sākot ar gatavošanos un beidzot ar kūkas g...

Padoms no profesionāla fotogrāfa

Līgavas, ja ir tāda iespēja, vienmēr veltiet kādas 20 minūtes saulrieta fotosessijai ...

Ieteikumi kāzu fotogrāfa meklēšanā

Jūs gatavojaties precēties nākamgad vai tuvākajā nākotnē, bet vēl nezinat, kurš ir pi...

2014. gada labākie kāzu foto zibšņi

Tā kā gads tuvojas beigām un droši varam teikt, ka tas ir bijis veiksmīgs daudziem kā...

Kāpēc kāzu dienā jāaicina profesionāls fotogrāfs?

Ja uzticēsiet to darīt draugiem vai paziņām, ar 80% varbūtību varu garantēt, ka nepie...

 

uz augšu