Noderīgas idejas radošai un interesantai VECMEITU ballītei
Nezini kā svinēt savar draudzenei Vecmeitu ballīti vai ko darīt Vecmeitu ballītē? Šeit atradīsi noderīgas un radošas idejas katrai gaumei - sākot no elegances un labu manieru meistarklasēm līdz pūderotu un grima meistarklasēm! IESKATIES UN REZERVĒ LAICĪGI!
Kā izplānot skaistu un harmonisku VECMEITU ballīti?
Vecmeitu ballīte dod lielisku iespēju sarīkot skaistus svētkus ne tikai līgavai, bet gan arī visām pārējām meitenēm, jo veiksmīgas ballītes atslēgas vārdi ir - draudzība, skaistas emocijas, atmiņas un -LABI- kopā pavadīts laiks. Izplānot skaistu un harmonisku vecmeitu ballīti nav viegls uzdevums, bet ja līgavai ir fantastiskas draudzenes, tad viss ir iespējams!
Vecmeitu ballītes plāns – 12.08.2017 (sestdiena)
Izplānot vecmeitu ballīti ir patiešām sarežģīts uzdevums. Jo vairāk meiteņu, jo vairāk ideju, jo grūtāk tās visas realizēt. Mūsu vecmeitu ballītē piedalījās 14 meitenes un katrai tieka dots uzdevums, kas viņai ir jāizpilda un jāsagatvo.
Spilgtākās vecmeitu ballītes 2017
Šī gada kāzu sezona jau rit pilnā sparā, un liela daļa vecmeitu ballītes ir jau notikušas. Tāpēc Vedejiem.lv, apkopoja spilgtākās un interesantākās pirsmkāzu ballītes, kas atšķirās no ierastajiem draudzeņu tikšanās vakariem. Organizējot ballīti savai labākajai draudzenei, noteikti iesakām padomāt par vecmeitu ballītes tematiku, kā arī skaisto dienu iemūžināt  skaistos foto attēlos. Tāpēc parūpējies, lai jūsu vecmeitu ballītē būtu profesionāls fotogrāfs, ja ne uz visu dienu, tad vismaz kādai no dienas daļām.   FOTO: Brigita Pinne Photography
IDEJAS Vecmeitu ballītei | Draudzeņu ballītei
Jūsu draudzeņu ballītes ieplānotais datums tuvojas, bet joprojām neesiet īsti drošas, ko tad īsti darīt, pie kāda pasākuma scenārija un aktivitātēm pieturēties?! Kā būtu ar kādu interesantu meistarklasi vai SPA apmeklējumu? Jā, skan labi un vilinoši!
Spēle vecmeitu ballītei - Padod paciņu
Pavasaris šogad iepriecina agrāk kā parasti un arī vasara vairs nav aiz kalniem... Tas ir laiks, ko vairākums izvēlas savu kāzu, mīlestības un draudzības svinēšanai. Ja Tev paredzēta kāda vecmeitu ballīte, ieskaties, varbūt šī spēle noderēs!
Laba vecpuišu ballītes ideja - Rembo diena
Arvien populārākas un populārākas Latvijā paliek vecmeitu un vecpuišu ballītes. Katra no šīm ballītēm cenšas izcelties ar kaut ko savu un īpašu. Bet, vai kāds ir mēģinājis Rembo tematiku iesaistīt vecpuišu ballītē?
Ieteikumi vecmeitu ballitei
Tuvojas vasara - kāzu laiks. Un tas nozīmē ne tikai kāzas, bet arī vecmeitu ballītes! Ja arī tava draudzene precas un tev jāorganizē viņas pirmskāzu ballīte, lūk daži ieteikumi.
Neaizmirstama VECMEITU ballīte uz jahtas
Mūsu dzīvē ir neskaitāmi daudz būtisku pavērsienu, starp tiem bērnības svētki, pirmais un pēdējais septembris skolas gaitās, akadēmiskā grāda iegūšana un kāzas, bērniņa piedzimšana. Bet vispirms kopā ar savām draudzenēm jāizdzīvo Vecmeitu ballīte! Skaļa, humora pilna un nedaudz apcerīga, lai vieglu garu kopā ar mīļoto iesoļotu jaunajā dzīvē.

Rakstu saraksts

Kā izplānot skaistu un harmonisku VECMEITU ballīti?

Vecmeitu ballīte dod lielisku iespēju sarīkot skaistus svētkus ne ti...

Noderīgas idejas radošai un interesantai VECMEITU ballītei

Nezini kā svinēt savar draudzenei Vecmeitu ballīti vai ko darīt Vecm...

Spilgtākās vecmeitu ballītes 2017

Šī gada kāzu sezona jau rit pilnā sparā, un liela daļa vecmeitu ballītes ir jau notik...

Vecmeitu ballītes plāns – 12.08.2017 (sestdiena)

Izplānot vecmeitu ballīti ir patiešām sarežģīts uzdevums. Jo vairāk meiteņu, jo vairā...

IDEJAS Vecmeitu ballītei | Draudzeņu ballītei

Jūsu draudzeņu ballītes ieplānotais datums tuvojas, bet joprojām neesiet īsti drošas,...

Spēle vecmeitu ballītei - Padod paciņu

Pavasaris šogad iepriecina agrāk kā parasti un arī vasara vairs nav aiz kalniem... Ta...

Laba vecpuišu ballītes ideja - Rembo diena

Arvien populārākas un populārākas Latvijā paliek vecmeitu un vecpuišu ballītes. Katra...

Ieteikumi vecmeitu ballitei

Tuvojas vasara - kāzu laiks. Un tas nozīmē ne tikai kāzas, bet arī vecmeitu ballītes!...

Neaizmirstama VECMEITU ballīte uz jahtas

Mūsu dzīvē ir neskaitāmi daudz būtisku pavērsienu, starp tiem bērnības svētki, pirmai...

 

uz augšu