Vecmeitu ballītes plāns – 12.08.2017 (sestdiena)
Izplānot vecmeitu ballīti ir patiešām sarežģīts uzdevums. Jo vairāk meiteņu, jo vairāk ideju, jo grūtāk tās visas realizēt. Mūsu vecmeitu ballītē piedalījās 14 meitenes un katrai tieka dots uzdevums, kas viņai ir jāizpilda un jāsagatvo.
Spilgtākās vecmeitu ballītes 2017
Šī gada kāzu sezona jau rit pilnā sparā, un liela daļa vecmeitu ballītes ir jau notikušas. Tāpēc Vedejiem.lv, apkopoja spilgtākās un interesantākās pirsmkāzu ballītes, kas atšķirās no ierastajiem draudzeņu tikšanās vakariem. Organizējot ballīti savai labākajai draudzenei, noteikti iesakām padomāt par vecmeitu ballītes tematiku, kā arī skaisto dienu iemūžināt  skaistos foto attēlos. Tāpēc parūpējies, lai jūsu vecmeitu ballītē būtu profesionāls fotogrāfs, ja ne uz visu dienu, tad vismaz kādai no dienas daļām.   FOTO: Brigita Pinne Photography
Vecmeitu ballītes piedāvājumi
Pirms vecmeitu ballītes aktivitāšu plānošanas meitenēm vajadzētu izvērtēt savas finansiālās iespējas. Jāņem vērā zināms nosacījums, ka līgava vecmeitu ballītē nesedz nekādus izdevumus. Visu apmaksā vecmeitas, kurām nav liegts finansiālu palīdzību lūgt arī līgavainim. Pasākuma tematika noteikti ir atkarīga arī no līgavas un viņas draudzeņu gaumes un vēlmēm.
Draudzeņu ballīte kopā ar - Vecmeitu-ballite.lv
Jūsu draudzeņu ballītes ieplānotais datums tuvojas, bet joprojām neesiet īsti drošas, ko tad īsti darīt, pie kāda pasākuma scenārija un aktivitātēm pieturēties?! Kā būtu ar pikantu deju un nodarbību profesionālas dejotājas pavadībā? Jā, skan labi un kārdinoši! Kādēļ gan šoreiz Jūsu meiteņu pasēdēšanu nepārvērst par dejošanu un neievirzīt mazliet citādā gultnē? Tas ievadam.....turpinājums, protams, Jūsu ziņā...
Spēle vecmeitu ballītei - Padod paciņu
Pavasaris šogad iepriecina agrāk kā parasti un arī vasara vairs nav aiz kalniem... Tas ir laiks, ko vairākums izvēlas savu kāzu, mīlestības un draudzības svinēšanai. Ja Tev paredzēta kāda vecmeitu ballīte, ieskaties, varbūt šī spēle noderēs!
Laba vecpuišu ballītes ideja - Rembo diena
Arvien populārākas un populārākas Latvijā paliek vecmeitu un vecpuišu ballītes. Katra no šīm ballītēm cenšas izcelties ar kaut ko savu un īpašu. Bet, vai kāds ir mēģinājis Rembo tematiku iesaistīt vecpuišu ballītē?
Vedejiem.lv ieteikumi vecmeitu ballitei
Tuvojas vasara - kāzu laiks. Un tas nozīmē ne tikai kāzas, bet arī vecmeitu ballītes! Ja arī tava draudzene precas un tev jāorganizē viņas pirmskāzu ballīte, lūk daži ieteikumi.
Vecmeitu ballīte uz jahtas
Mūsu dzīvē ir neskaitāmi daudz būtisku pavērsienu, starp tiem bērnības svētki, pirmais un pēdējais septembris skolas gaitās, akadēmiskā grāda iegūšana un kāzas, bērniņa piedzimšana. Bet vispirms kopā ar savām draudzenēm jāizdzīvo Vecmeitu ballīte! Skaļa, humora pilna un nedaudz apcerīga, lai vieglu garu kopā ar mīļoto iesoļotu jaunajā dzīvē.

Rakstu saraksts

Vecmeitu ballītes plāns – 12.08.2017 (sestdiena)

Izplānot vecmeitu ballīti ir patiešām sarežģīts uzdevums. Jo vairāk ...

Spilgtākās vecmeitu ballītes 2017

Šī gada kāzu sezona jau rit pilnā sparā, un liela daļa vecmeitu ball...

Vecmeitu ballītes piedāvājumi

Pirms vecmeitu ballītes aktivitāšu plānošanas meitenēm vajadzētu izvērtēt savas finan...

Draudzeņu ballīte kopā ar - Vecmeitu-ballite.lv

Jūsu draudzeņu ballītes ieplānotais datums tuvojas, bet joprojām neesiet īsti drošas,...

Spēle vecmeitu ballītei - Padod paciņu

Pavasaris šogad iepriecina agrāk kā parasti un arī vasara vairs nav aiz kalniem... Ta...

Laba vecpuišu ballītes ideja - Rembo diena

Arvien populārākas un populārākas Latvijā paliek vecmeitu un vecpuišu ballītes. Katra...

Vedejiem.lv ieteikumi vecmeitu ballitei

Tuvojas vasara - kāzu laiks. Un tas nozīmē ne tikai kāzas, bet arī vecmeitu ballītes!...

Vecmeitu ballīte uz jahtas

Mūsu dzīvē ir neskaitāmi daudz būtisku pavērsienu, starp tiem bērnības svētki, pirmai...

 

uz augšu