Vienkārši un skaisti - piena pudeles, kā kāzu dekors
Vienkāršībā slēpjas skaistums. Piena pudeles var izmantot arī kā dekorācijas jūsu svinībām vienkārši ieliekot tajās ziedus vai apsienot ar kādu skaistu mežģīni.  FOTO: Elina Upmane
Kādas krāsas balonus tu gribētu savās kāzās? Klasiski baltus vai košus?!
Kāzas ir īpašs un neaizmirstams notikums - tāds, kas paliek atmiņā uz mūžu, tādēļ plānojot svarīgi izvēlēties katru detaļu, lai padarītu svētkus krāšņus un neaizmirstamus.
Happily Ever After jeb tūkstoš Origami putni kāzās
Visai negaidīts un neticami aktuāls jauninājums kāzu aksesuāriem, kas parādījies pēdējos gados, ir origami stila elementi. Kā jau jūs ziniet, Origami ir tradicionāla japāņu papīra locīšanas māksla. Sens Japāņu ticējums vēsta, ka cilvēks, kurš izgatavos tūkstots origami dzērves, varēs izteikt vēlēšanos, kura noteikti piepildīsies. Japānā dzērve ir svēts putns, senos laikos uzskatīja, ka tā dzīvo tūkstots gadus. Arī mūsdienās, saskaņā ar leģendu, cilvēki tic, ka vēlēšanās piepildīsies, ja tiks izgatavotas 1000 papīra dzērves.
Kādu sveces krāsu izvēlēties kāzu ceremonijai un svinībām?
Lūk, interesanti fakti, kas varētu noderēt sveču krāsu izvēlē kāzu ceremonijai un svinībām. Sveces vienmēr izgaismos un padarīs romantiskāku jebkuru laulību ceremoniju vai svinību vietu.     Katras krāsas svece ir saistīta ar savu enerģētiku. Aizdedzinot sveci, krāsas enerģija atdzīvojas un izplatās. Atkarībā no sveču krāsas un tās radītajām vibrācijām mēs varam uzņemt enerģiju un sevi harmonizēt, noskaņot.
Sapņu aģentūra - vieta kur sapņi pārtop īstenībā
Kāzu sezonai tuvojoties uz sarunu par kāzu noformējumu un dekorēšanu aicinājām Sapņu Aģentūras radītāju Litu Brūveri. "Sapņu Aģentūra" bija Litas Brūveres klusais sapnis, kurš negaidīti veiksmīgi pārvērtās realitātē. Šobrīd aģentūrā darbojas divas meitenes - Lita un Maija. Lita vairāk strādā ar klientiem un lidinās sapņu mākoņos, lai katram klientam rastu to pēc kā viņš pie "SA" ir devies. Savukārt, Maija ir smalko lietu burve! Viņa veido ielūgumus, dažādas interesantas dekorācijas un ir apveltīta ar lielu pacietību piņķerīgu un laikietilpīgu darbu realizēšanā.
Kāzu dekorēšanas aktualitātes
Aplūkojot kāzu fotogrāfijas daudzajos fotogrāfu blogos, sākas īstais apjukums un jo viss ir tik skaists un iedvesmojošs. Visas kāzu dekorācijās tik labi izskatās, ka grūti pat saprast kādā koptēlā veidot kāzu tematisko noformējumu - vairāk klasisku vai vintage un kādu krāsu gammu izvēlēties! Ar katru gadu nāk klāt jaunas un varbūt pat jau piemirstas kāzu dekorāciju tendences. Tāpat nevajadzētu aizmirst, ka dekorācijas Jūs izvēlaties ne tikai priekš sevis, bet arī priekš kāzu viesiem - jo tieši tās priecēs viņu acu skatienus visu vakaru.    FOTO: WhiteDeco
Vedejiem.lv iepazīstina ar kāzu dekorācijām - PomPom
Kas ir PomPom - tās ir ar mīlestību gatavotas dekorācijas, kas padarīs burvīgos mirkļus vēl neaizmirstamākus. Vedejiem.lv uzdeva piecus mazus jautājumus PomPom idejas autorei, lai iepazīstinātu Jūs ar šīm dekorācijām.
Krāsainās līmlentes kāzu dekoros
Kas ir šie krāsainie, pašlīmējošie brīnumi, un kam tie domāti? Principā tas pats, kas causrpīdīgā līmlente. Ārzemēs jau labu laiku krāsainās līmlentes ir ļoti populāras un pieprasītas, jo ar tām vienkāršas lietas var padarīt unikālas. Iedvesmojies arī tu!

Rakstu saraksts

Vienkārši un skaisti - piena pudeles, kā kāzu dekors

Vienkāršībā slēpjas skaistums. Piena pudeles var izmantot arī kā dek...

Kādas krāsas balonus tu gribētu savās kāzās? Klasiski baltus vai košus?!

Kāzas ir īpašs un neaizmirstams notikums - tāds, kas paliek atmiņā u...

Happily Ever After jeb tūkstoš Origami putni kāzās

Visai negaidīts un neticami aktuāls jauninājums kāzu aksesuāriem, kas parādījies pēdē...

Kādu sveces krāsu izvēlēties kāzu ceremonijai un svinībām?

Lūk, interesanti fakti, kas varētu noderēt sveču krāsu izvēlē kāzu ceremonijai un svi...

Sapņu aģentūra - vieta kur sapņi pārtop īstenībā

Kāzu sezonai tuvojoties uz sarunu par kāzu noformējumu un dekorēšanu aicinājām Sapņu ...

Kāzu dekorēšanas aktualitātes

Aplūkojot kāzu fotogrāfijas daudzajos fotogrāfu blogos, sākas īstais apjukums un jo v...

Vedejiem.lv iepazīstina ar kāzu dekorācijām - PomPom

Kas ir PomPom - tās ir ar mīlestību gatavotas dekorācijas, kas padarīs burvīgos mirkļ...

Krāsainās līmlentes kāzu dekoros

Kas ir šie krāsainie, pašlīmējošie brīnumi, un kam tie domāti? Principā tas pats, kas...

 

uz augšu