Kāzu dāvanu Top 10
Katra mīloša pāra dzīvē pienāk brīdis, kad kopīgi tiek teikts mazais, bet tik ļoti nozīmīgais „jā“ vārds. Šis ir ļoti nozīmīgs solis, kurš jāveic pārdomāti, gluži tāpat kā savas kopīgās „ligzdiņas“ izveidošana.
Idejas kāzu viesu apdāvināšanai
Dāvana ir kā pateicība un cieņas izrādīšana viesiem, kā arī piemiņas lieta par kāzu dienu. Dāvanai jābūt gan praktiska pielietojamai, gan ar simbolisku nozīmi.
Kāzu dāvana - Mīlestības dzēriens
Ļoti skaisti izskatās, kad pudelē tiek iegravēts kāds skaists novelējums, šajā gadījumā mēs jaunajam pārim varētu uzdāvināt dārgu vīna pudeli vai kādu citu izsmalcinātu dzērienu. Tā taja pašā laika tā būs gan orģināla, gan paliekoša dāvana, jo pudele ar novelējumu paliks viniem kā piemiņa no šīs skaistās kāzu dienas.
Lietas, kas būtu jāzin ikvienam par kāzu dāvanām
Apdāvināšana jau kopš seniem laikiem pret dāvanu saņēmēju visbiežāk pauž simpātijas un cieņu, taču dažreiz arī negatīvu attieksmi. Jau agrīnajās civilizācijās cilvēki apdāvināja savus cilšu līderus, lai panāktu labvēlību. Ar dāvanu pasniegšanu nereti apliecināja dāvinātāja bagātību, kā arī nosacītu labestību un dāsnumu, tā liekot saņēmējam justies atkarīgam no dāvinātāja. Ne vienmēr dāvināšana bija labestības izpausme, tā varēja būt zināma sociāla nostādne.
Ko dāvināt kāzās un cik daudz tērēt?
Vairums precēties nodomājušo pāru uzskaita, kādas dāvanas viņi grib saņemt. Mūsdienās līgavaiņi un līgavas piesakās ne tikai uz tādām tradicionālām dāvanām kā trauki, kristāls, virtuves priekšmeti, veļa un dekoratīvās mājsaimniecības lietas, bet arī uz lielākām ierīcēm, izklaides aprīkojumu un pat iemaksām medusmēneša ceļojumam. Jūs noteikti jaunlaulātos iepriecināsiet ar dāvanu no vēlmju saraksta, bet neierobežojiet sevi ar to. Bieži vien vislabākās kāzu dāvanas ir tās, kas izraudzītas īpaši pārdomāti.

Rakstu saraksts

Kāzu dāvanu Top 10

Katra mīloša pāra dzīvē pienāk brīdis, kad kopīgi tiek teikts mazais...

Idejas kāzu viesu apdāvināšanai

Dāvana ir kā pateicība un cieņas izrādīšana viesiem, kā arī piemiņas...

Kāzu dāvana - Mīlestības dzēriens

Ļoti skaisti izskatās, kad pudelē tiek iegravēts kāds skaists novelējums, šajā gadīju...

Lietas, kas būtu jāzin ikvienam par kāzu dāvanām

Apdāvināšana jau kopš seniem laikiem pret dāvanu saņēmēju visbiežāk pauž simpātijas u...

Ko dāvināt kāzās un cik daudz tērēt?

Vairums precēties nodomājušo pāru uzskaita, kādas dāvanas viņi grib saņemt. Mūsdienās...

 

uz augšu